O nás


Naša firma bola založená v roku 1996. Hlavným zameraním spoločnosti je výroba a montáž sklenených prvkov, ako sú zábradlia, sprchovacie kúty – otváracie, šúpacie, sklenené steny pre interiéri, hoteli, firmy, kancelárie ale aj fyzické osoby. Spoločnosť má mnohoročné skúsenosti so zariaďovaním interiérov z nerezu, výrobou a montážou celosklenených stien, dvier a ohýbaného skla a so sklenenými predeľovacími prvkami.

Používané sklo je vysoko bezpečnostné kalené, tvrdené, cca 5x vyššia zvýšená mechanická pevnosť ako u obyčajného skla a zvýšená tepelná odolnosť, odolnosť proti nárazu cca 3x vyššia ako u obyčajného skla. Sklo dodávame číre a aj v rôznych vzoroch, ako sú pieskované vzory, fóliové vzory, odlievané sklá na mieru, ktoré môžu byť ošetrené s nástrekmi Clearshield - proti vodným kvapkám, ktoré zanecháva sklo čisté. Nerezové prvky robíme na mieru na sprchovacie kúty, zábradlia, steny a iné. Ďalej ponúkame širokú škálu kovaní pre sklenené steny, zábradlia, sprchovacie kúty a taktiež ponúkame k okamžitému odberu elektrické závesové a roletové systémy na diaľkové ovládanie.
Výroba a montáž celosklenených stien, dverí a sprchovacích kútov, zábradlí rôznych veľkostí prebieha podľa špecifikácií a požiadaviek našich klientov.

Našu prácu vykonávame vysoko kvalitne, dbáme o vypracovanie každého detailu pre dosiahnutie dokonalého estetického výsledku k spokojnosti našich zákazníkov.